A DREAM COME TRUE ★ BİRLİKTE BAŞARDIK

thank-you-wordle-in-multiple-languages

 

Dear Colleagues,

 

A great day, big milestone and I’ m very proud to announce that Turkish Business Network group (TBN) has reached 150,000 members on LinkedIn. It is a dream come true.

We shared many valuable discussions and contacted people from all around the world. We never changed and dropped our level and people believed that success would come by more contribution. After 6 successful years on LinkedIn, we did a great job and built a popular business network. If you have any opinion, project and offer to improve our facility as a business, please let me know.

You can also join us from Facebook and Twitter pages. Please use the following links to apply;

TBN Facebook: https://www.facebook.com/groups/178812285658991/

TBN Twitter: https://twitter.com/TURKISHBUSINESS

Please note that you are free to connect if you would like to add me to “Your Professional Network” on LinkedIn, Facebook and Twitter for “Business Purposes” by using the following links. You are also free to endorse and recommend me. I appreciate all your Endorsements and Recommendations.

Blog: www.bulentakyildiz.com

LinkedIn: http://www.linkedin.com/profile/view?id=27343421

Facebook: https://www.facebook.com/bulent.akyildiz2

Twitter: http://twitter.com/BULENTAKYILDIZ

 

Wish You a Happy Ramadan and Best Regards

 

Bülent AKYILDIZ

 

The-Sun-Rises-on-150000

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

17 Aralık 2008 tarihinde kurulan ve iş dünyasının buluşma adresi olarak hayata geçen Turkish Business Network grubumuz LinkedIn içerisinde dev bir başarıya imza atarak 150,000 üyeye açık ara ulaşan ilk Türk grubu olmuştur. Bu önemli başarının değerli bir parçası olduğunuz ve destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

İleriki süreçte sizin katkı, iştirak ve tavsiyeleriniz sayesinde grubumuzun daha aktif olacağını ve hızlı büyüyeceğini, iş dünyasına heyecan ve yenilikler getirmesini böylece hepimize ışık tutmasını arzu ve ümit ediyorum. Bu sorumluluğu sizlere layık bir biçimde yerine getirebilmek ve grubu daha ileriye götürebilmek için çeşitli düşüncelere sahip olmakla birlikte her türlü işbirliğine açık olduğumu ve bu amaçla yorum, öneri, teklif ve katkılarınızı almaktan memnuniyet duyacağımı ifade etmek isterim. Şayet birlikte yapabileceğimizi düşündüğünüz proje yada işbirliği fırsatlarınız varsa benimle paylaşabilirsiniz.

Gelecekte daha aktif olarak kullanmayı planladığımız Facebook ve Twitter sayfalarımıza aşağıdaki linklerden katılabilir ve grubumuza destek olabilirsiniz.

TBN Facebook: https://www.facebook.com/groups/178812285658991/

TBN Twitter: https://twitter.com/TURKISHBUSINESS

Hatırlatmak isterim ki LinkedIn’ de, Türkiye’ den en çok bağlantıya sahip üye olarak iş amaçlı bağlantı kurmak isteyenler aşağıdaki LinkedIn, Facebook ve Twitter hesaplarım üzerinden bana davetiye yollayabilir ve bloğumu takip edebilir. Ayrıca kişisel LinkedIn sayfamdaki yetkinliklerimi onaylayarak destek verebilirsiniz. Tüm bağlantılarıma güven ve itibarlarından dolayı teşekkür ederim.

Blog: www.bulentakyildiz.com

LinkedIn: http://www.linkedin.com/profile/view?id=27343421

Facebook: https://www.facebook.com/bulent.akyildiz2

Twitter: http://twitter.com/BULENTAKYILDIZ

 

Hayırlı Ramazanlar Dilerim, Saygılarımla.

 

Bülent AKYILDIZ

 

Linked_In

3 Replies to “A DREAM COME TRUE ★ BİRLİKTE BAŞARDIK”

 1. Bülent Bey merhaba,
  İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışıyorum ve doktora projem için Sosyal Medya” ile ilgili hedef kitlesi özel sektör çalışanları olan bir anket çalışması yürütmekteyim. Sizin LinkedIn’de Turkish Business Network grubunun sahibi olduğunuzu gördüm. Blogunuzu da inceledim. Sizden benim anket çalışmamı hem Facebook’taki TBN hem de LinkedIn’deki TBN grubu üyelerine mesaj olarak göndermenizi rica edebilir miyim? Anketi birçok yerde çok kere paylaşsam da maalesef geri dönüş çok az oldu ve bu çalışma benim için çok önemli, yayınlanması kabul edildi. Veri azlığı ciddi bir problem oluşturacak. Bunun için sizinle LinkedIn’de irtibata geçmek istedim, ancak mail adresinizi bilmediğimden istek yollayamadım (edinebilmem mümkün mü?).
  Ankete şuradan ulaşabilirsiniz:
  Sosyal Medya ve Bilgi Yönetimi Anketi: https://tr.surveymonkey.com/s/SMKM2015
  Saygılarımla,
  Araş. Gör. Oya Zincir
  İstanbul Üniversitesi
  https://tr.linkedin.com/pub/oya-zincir/53/740/133

  1. Merhaba Oya Hanım,

   Mesaj yoğunluğundan dolayı size geç döndüğüm için lütfen kusura bakmayın. Çalışmanızda size destek olmak isterim ancak benzeri istek ve talepler yoğun olduğundan hepsine aynı cevabı veriyorum. TBN grup üyeleri duyurularını kendi yapmaktadır. Grup sahibi bunlara herhangi bir müdahale etmemektedir.

   Ancak size şunu hatırlatmak isterim ki gruplarda yapılan duyurulara yeterli talep gelmemesi sizinle ilgili değil üyelerin LinkedIn’ e yeterince zaman ayıramamasından kaynaklı olabilir. Dolayısıyla beklentilerinizi karşılamaması sizin hayal kırıklığına uğratmasın. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

   Saygılarımla.

   Bülent AKYILDIZ

 2. Bülent Bey merhaba,

  Yeni gördüm ben de yanitinizi. Çok teşekkür ederim. Toplayabildigim veri kadarıyla analizi gerçekleştirdim.

  Teşekkürler tekrardan

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.