★★★ A New Milestone & Record; 130,000 Professionals Meet in Turkish Business Network ★ LinkedIn’ de Artık 130,000 Üyeyiz ★★★

linkedin2

Dear Colleagues,

I’ m very proud to announce that Turkish Business Network group has reached 130,000 professionals on LinkedIn. This is a huge step and a new milestone in TBN history. Many thanks for your support, great cooperation and motivation.

I have been a member of LinkedIn since 2008 so I’ m the most linked member here in Turkey. Please note that you are free to connect if you would like to add me to “Your Professional Network” on LinkedIn, Twitter and Facebook for “Business Purposes” by using the following links. You are also FREE to endorse and recommend me. I appreciate all your Endorsements and Recommendations.

My LinkedIn Page: http://www.linkedin.com/profile/view?id=27343421

My Twitter Page: http://twitter.com/BULENTAKYILDIZ

My Facebook Page: https://www.facebook.com/bulent.akyildiz2

Best Regards

Bülent AKYILDIZ

http://www.bulentakyildiz.com

_______________________________________________

 

Değerli Meslektaşlarım,

17 Aralık 2008 tarihinde kurulan ve iş odaklı buluşma adresi olarak tasarlanan grubumuz LinkedIn içerisinde 130,000 üye sınırını aşan ilk ve tek Türk grubu olma başarısını göstererek tarihi bir zirveye daha imza attı.

Dünyanın dört bir yanından gerek Türk gerek Türkiye’ yi seven yabancı dostlarımız ve gerekse Türkiye ile iş ve işbirliği yapmak isteyenlerin katılımı sayesinde saygın ve nitelikli bir grup oluşturmanın gurur ve onurunu hep birlikte sizinle paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.

LinkedIn’ de Türkiye’ den en çok bağlantıya sahip üye olarak iş amaçlı bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki LinkedIn, Twitter ve Facebook hesaplarım üzerinden bana davetiye yollayabilir. Tüm bağlantılarıma güven ve itibarlarından dolayı teşekkür ederken profilimi tavsiye etmelerinden ise ayrıca mutlu ve gururluyum.

Hatırlarsanız Dünya gazetesinde yayınlanan ve linki http://www.dunya.com/sosyal-medyada-turk-is-dunyasinin-adresi-148295h.htm olan söyleşide grubumuz ve LinkedIn’ in kullanımı hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmıştım. Bundan sonraki süreçte grubumuzun sizin katkı, iştirak ve tavsiyeleriniz sayesinde daha hızlı büyüyeceğini ve tanınacağını böylelikle iş dünyasına yenilikler getirmesini ve hepimize ışık tutmasını ümit ediyorum.

Bu sorumluluğu sizlere layık bir biçimde yerine getirebilmek ve grubu daha ileriye götürebilmek için çeşitli düşüncelere sahip olmakla birlikte her türlü işbirliğine açık olduğumu bu amaçla yorum, öneri, teklif ve katkılarınızı almaktan memnuniyet duyacağımı ifade ederim.

Saygılarımla.

Bülent AKYILDIZ

http://www.bulentakyildiz.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.