BAŞLANGIÇLAR ZORDUR?

untitled

Herkese Merhabalar,

Linkedin’ de 2008 yılı sonunda Turkish Business Network (TBN) kuruluşu ile başlayan paylaşımlarımıza artık kendi bloğum ile devam edeceğim. Umarım hepimizin keyif alacağı ve yararlanacağı yazılar paylaşır ve ilginize layık olurum.

İlk yazılar daima zordur zira nasıl başlangıç yapacağınızı pek bilemezsiniz. Aslında aklınızda çok şey vardır ve düşünürsünüz ama konuya nereden başlayacağınıza karar vermeniz hiç de kolay değildir.

Yazılarımın içeriği ağırlıklı olarak Türk İş Dünyası ile ilgili konular olmakla birlikte ilgi ve beğenileriniz çeşitliliği arttıracak, yönlendirecek ve daha iyisine teşvik edecektir. Keza TBN’ deki edindiğimiz tecrübe ve izlenimleri networking ve sosyal medya konuları içerisinde değerlendirerek tecrübelerimi sizinle paylaşacağım. Bu şekilde gerek bireysel ve gerekse kurumsal olarak sosyal medyada neler yapabiliriz ve paylaşabiliriz bunları daha farklı irdelemeye çalışarak yararlı tavsiyelerde bulunacağım.

Aynı zamanda yorum ve yapıcı önerileriniz ayrı bir motivasyon ve güç verecek hep birlikte daha iyi,  daha doğru ve daha güzele ulaşma hedefini sağlayacaktır.

Ayrıca blog konusunda tavsiye ve desteğini eksik etmeyen değerli arkadaşım Can BÜYÜKALKAN’ a teşekkürü borç bilirim.

5 Replies to “BAŞLANGIÇLAR ZORDUR?”

 1. Sevgili Bülent,
  Sonunda gerçekleşti. Türkiye’nin en büyük Linkedin Networkünü oluşturmuş birisinin sadece Linkedin içerisinde yazılarını grubu ile paylaşıyor olması hem güzel hemde üzücüydü. Bu platformdan özgürce mükemmel paylaşımlar yapacağına inanıyorum.

  Tekrardan tebrik ederim. Veee Bloggerlığa hoş geldin.

  Türkiye’nin en büyük Linkedin Networkünü oluşturmuş bir kişinin Blogger dünyasında neler yapabileceğini ben hayal bile edemiyorum.

  Bülent bu yeni mecrada sana bol şans ve başarılar dilerim.

  Süper projelerini takip ediyor olacağım.
  Sevgiler,
  Can

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.